GODZINY PRZYJĘĆ PEDAGOGA - ZS nr 13 w Koszalinie

GODZINY PRZYJĘĆ PEDAGOGA

Dzień Godziny przyjęć

PN              9.00. - 12.00.
                                                           WT             9.00. - 16.30.

12.45. - 13.45. zajęcia korekcyjno - kompensacyjne kl. IV

15.30. - 16.00. zajęcia  korekcyjno - kompensacyjne kl. VI
                                                           ŚR              9.00. - 13.00.
                                                           CZW           9.00. - 15.30.

14.45. - 15.15. zajęcia korekcyjno - kompensacyjne kl. V
                                                           PT              9.00. 11.00.

Zapraszam na rozmowy - spotkania w sytuacjach różnych trudności:

relacje z dzieckiem, problemy wychowawcze,
trudności dziecka w nauce,
trudności związane z dorastaniem,
problemy emocjonalne i inne niepokojące sygnały.

Proponuję też państwu miniedukację dotyczącą wychowania, psychologii i profilaktyki w formie krótkich tekstów do poczytania przekazywanych na zebraniach rodziców lub na stronie internetowej szkoły w zakładce DLA RODZICÓW.