OSIĄGNIĘCIA 2011/2012 - ZS nr 13 w Koszalinie

Idź do spisu treści

Menu główne:

OSIĄGNIĘCIA 2011/2012

SZKOŁA > OSIĄGNIĘCIA

MONITORING KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2011/2012 GIMNAZJUM NR 5.

Lp.

Nazwa konkursu

Miejsce w eliminacjach

Nazwisko uczestnika / klasa

Opiekun

1.

Konkurs Polonistyczny

Laureatka
Finalista

Dominika Ruszel IIIc
Wiktoria Wójcik IIIc

mgr Beata Korbak

2.

Konkurs Języka Niemieckiego

Laureat
Finalista

Michał Jon IIIc
Wiktoria Wójcik IIIc

Grażyna Kończak – Stollenwerk

MONITORING KONKURSÓW POZASZKOLNYCH, W KTÓRYCH BRALI UDZIAŁ UCZNIOWIE GIMNAZJUM NR 5, W ROKU SZKOLNYM 2011/2012, I SEMESTR .

Lp.

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce w
eliminacjach

Nazwisko ucznia

Opiekun

1.

VI Turniej Recytatorski Twórczości Religijnej

Centrum Kultury 105 Koszalin

wyróżnienie

Martyna Łoziak IIc

mgr Mirosława Pestka

2.

X Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Komitet Główny Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego

Udział w etapie regionalnym

Michał Jon IIIc, Wiktoria Wójcik IIIc, Katarzyna Regent IIIc, Dominika Ruszel IIIc, Anna Roszczyk IIIc, Kinga Wodyńska IIIc, Mateusz Flak IIIc, Jakub Sowik IIIc, Pamela Niciejewska IIIc

mgr Grażyna Kończak Stollenwerk

3.

IX Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy Filmie pn. „ Zabawa w kino”

Zespół Szkół nr 13 Koszalin

I

Radosław Bogusz IIc, Maciej Wojtowicz IIc, Krystian Zagórski IIc

mgr Mirosława Pestka

4.

Międzygimnazjalny Konkurs Czytelniczy „Życie, działalność i dokonania Marii Curie – Skłodowskiej”

Gimnazjum nr 2 w Koszalinie
im. Janusza Korczaka

I

Joanna Tarasewicz Ia

mgr Mirosława Pestka

5.

 

 

Publikacja tekstów „Dla babci i dziadka” pod redakcją pisarki pani Krystyny Krywaj

Magdalena Fontańska Ia, Emil Gałecki Ia, Hanna Kirejczyk Ia, Filip Kulesza Ia, Justyna Łumianek Ia, Barbara Orchowska Ia, Joanna Tarasewicz Ia, Małgorzata Tarasewicz Ia, Paulina Tryc Ia, Magdalena Węgielska Ia

mgr Beata Korbak

MONITORING KONKURSÓW POZASZKOLNYCH, W KTÓRYCH BRALI UDZIAŁ UCZNIOWIE GIMNAZUM NR 5, W ROKU SZKOLNYM 2011/2012, II SEMESTR.

Lp.

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce w
eliminacjach

Nazwisko ucznia

Opiekun

1.

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki
 – Olimpus sesja zimowa

Olimpus Polska

III w kraju
IX w kraju

Tomasz Zawiślak Ia
Jakub Sowik IIIc

mgr Małgorzata Czerwonka mgr Eugenia Załużna

2.

Konkurs plastyczny „Moje Anioły”

Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Na Skarpie”; Klub Osiedlowy „Na skarpie”

I
I
wyróżnienie

Klaudia Marzec IIb
Paulina Tryc Ia
Oliwia Kołacz IIb

mgr Dorota Skorupska

3.

VII Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 9 w Koszalinie

Zespół Szkół nr 9 w im. Romualda Traugutta Koszalinie

finalista

Konrad Matysiak IIIc

mgr Małgorzata Madej

4.

Międzyszkolny Konkurs Historyczny dla Uczniów Klas III Gimnazjum

II Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie

finalista

Katarzyna Regent IIIc

mgr Halina Rosłan

5.

Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego dla Uczniów Klas III Gimnazjum

VI Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Koszalinie

laureat

 

finalista

Michał Jon IIIc, Wiktoria Wójcik IIIc, Mateusz Flak IIIc
Pamela Niciejewska IIIc, Dominika Ruszel IIIc, Anna Roszczyk IIIc, Jakub Sowik IIIc

mgr Grażyna Kończak Stollenwerk

6.

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla Uczniów Klas III Gimnazjum

II Liceum Ogólnokształcące im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie

finalista

Katarzyna Regent IIIc

mgr Joanna Majewska

7.

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla Uczniów Klas III Gimnazjum

 

I Liceum Ogólnokształcące
 im. St. Dubois w Koszalinie

finalista

Kinga Wodyńska IIIc

mgr Eugenia Załużna

8.

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI – PANDA 2012

Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI

wyróżnienie – 7 miejsce w Polsce
wyróżnienie – 10 miejsce w Polsce

Tomasz Zawiślak Ia

Radosław Banasiak Ia

mgr Małgorzata Czerwonka

9.

Losy Polaków na Ziemiach Polskich Zajętych przez Związek Radziecki w Czasie II Wojny Światowej

Stowarzyszenie Dzieci Wojny w Polsce
Oddział w Koszalinie

I

I
II

Marcela Lewandowska IIIc
Aleksy Petka IIIc
Radosław Ślusarz IIIc

mgr Halina Rosłan

10.

VII Ogólnopolski Konkurs Literacki „Szkoła moich marzeń”
 – kategoria poezja

Zespół Szkół nr 11 w Koszalinie
Pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

III

Katarzyna Karlińska IIIc

mgr Beata Korbak

11

VII Ogólnopolski Konkurs Literacki „Szkoła moich marzeń”
 – kategoria proza

Zespół Szkół nr 11 w Koszalinie
Pod patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

III

Paulina Tryc Ia

mgr Beata Korbak

12.

Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych
w Warszawie

Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie

Prezentacja uczniowskiego projektu edukacyjnego „Dęby niemieckiego Koslina” w ramach projektu Centrum Edukacji Obywatelskiej „Ślady Przeszłości”

Agnieszka Grzelak IIc, Zuzanna Olejnik IIc, Marta Szczecińska IIc, Martyna Łoziak IIc, Dawid Kozicki IIc

mgr Halina Rosłan

13.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2012

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu

wyróżnienie

Tomasz Zawiślak Ia

mgr Małgorzata Czerwonka

14.

Nagroda Prezydenta Miasta
III Stopnia
za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2011/2012

Prezydent Miasta Koszalina

III Stopnia
za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2011/2012

Dominika Ruszel IIIc

 

Michał Jon IIIc

mgr Beata Korbak

mgr Grażyna Kończak Stollenwerk

MONITORING OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 5 W ROKU SZKOLNYM 2011/2012,
I SEMESTR.

Lp.

Nazwa konkursu

Miejsce w
eliminacjach

Nazwisko ucznia

Opiekun

1.

Sprzątanie Świata – Polska 2011 – Turniej sportowy

II

Emilia Kielar Ib, Weronika Staszak Ib, Patrycja Jackiewicz IIIa, Martyna Stańczak IIIa, Dominika Kaźmierczak IIIc, Daniel Bigos IIa, Dawid Janicki IIa, Kacper Okoński IIc, Dawid Świątkowski IIIc, Łukasz Żak IIIa

mgr Justyna Mlazga
 mgr Bogusław Sańko
mgr Jacek Czarnota

2.

Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Prezesa UKS „Opty”

II

Paula Andrzejewska Ia, Joanna Janta – Lipińska Ia, Hanna Kirejczyk Ia, Justyna Łumianek Ia, Sylwia Środa Ia, Małgorzata Tarasewicz Ia, Emilia Kielar Ib, Anna Zalewska IIIa

mgr Justyna Mlazga
mgr Józef Cudzik

3.

Szkolna Liga Lekkoatletyczna – mistrzostwa powiatu (chłopcy)

I

Kacper Wach IIIa, Paweł Pruchniewski IIIa, Łukasz Żak IIIa, Daniel Bigos IIa, Mateusz Uchman IIa, Dawid Janicki IIa, Jakub Koźlik IIIa, Mateusz Malczewski IIIa, Piotr Strzępa IIIa, Dawid Świątkowski IIIa, Andrzej Chojnacki IIIc, Tomasz Palka IIc, Kacper Okoński IIc

mgr Jacek Czarnota
mgr Bogusław Sańko

4.

Szkolna Liga Lekkoatletyczna – (chłopcy) finał wojewódzki

VIII

Kacper Wach IIIa, Paweł Pruchniewski IIIa, Łukasz Żak IIIa, Daniel Bigos IIa, Mateusz Uchman IIa, Dawid Janicki IIa, Jakub Koźlik IIIa, Mateusz Malczewski IIIa, Piotr Strzępa IIIa, Dawid Świątkowski IIIa, Andrzej Chojnacki IIIc, Tomasz Palka IIc, Kacper Okoński IIc, Robert Jełkaszew IIb, Krzysztof Bober Ia, Grzegorz Janiak Ib

mgr Jacek Czarnota
mgr Bogusław Sańko

5.

Sztafetowe Biegi Przełajowe – chłopcy – etap powiatowy Gimnazjady

I

 

 

III

Mateusz Malczewski IIIa, Paweł Pruchniewski IIIa, Łukasz Żak IIIa, daniel Bigos IIa, Adrian Kruszewski IIa, Grzegorz Smutek IIb, Mateusz Uchman IIc, Tomasz Palka IIc, Kacper Okoński IIc, Grzegorz Janiak Ib

Piotr Strzępa IIIa, Oskar Kryla IIIb, Przemysław Federkiewicz IIa, Szymon Rudzki IIa, Michał Drzażdżyński IIa, Wiktor Kramski IIc, Cezary Jankowski IIc, Dawid Mazurek IIb, Krzysztof Bober Ia, Sebastian Zawistowski Ia, Piotr Zdziński Ib

mgr Jacek Czarnota
mgr Bogusław Sańko

6.

Sztafetowe Biegi Przełajowe – chłopcy – finał wojewódzki Gimnazjady

VI

Paweł Pruchniewski IIIa, Mateusz Malczewski IIIa, Łukasz Żak IIIa, Daniel Bigos IIa, Adrian Kruszewski IIa, Grzegorz Smutek IIb, Oskar Kryla IIIb, Mateusz Uchman IIc, Kacper Okoński IIc, Cezary Jankowski IIc, Wiktor Kramski IIc

mgr Jacek Czarnota
mgr Bogusław Sańko

7.

Szkolna Liga Lekkoatletyczna – mistrzostwa powiatu (dziewczęta)

II

Kamila Lewandowska IIIa, Martyna Stańczak IIIa, Dominika Kaźmierczak IIIc, Katarzyna Karlińska IIIc, Agnieszka Rydzewska IIIa, Patrycja Jackiewicz IIIa, Katarzyna Regent IIIc, Hanna Kirejczyk Ia, Joanna Janta Lipińska Ia, Paula Jędrzejewska Ia, Daria Gilewska IIIc

mgr Justyna Mlazga
mgr Bogusław Sańko

8.

Sztafetowe Biegi Przełajowe – dziewczęta – etap powiatowy Gimnazjady

III

Kamila Lewandowska IIIa, Martyna Stańczak IIIa, Ewa Duda Ia, Dominika Kaźmierczak IIIc, Hanna Kirejczyk Ia, Natalia Adamczewska IIIb, Joanna Janta Lipińska Ia, Patrycja Czuba IIa, Katarzyna Włodarczyk Ib, Daria Gilewska

mgr Justyna Mlazga
mgr Bogusław Sańko

MONITORING OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 5 W ROKU SZKOLNYM 2011/2012,
II SEMESTR.

Lp.

Nazwa konkursu

Miejsce w
eliminacjach

Nazwisko ucznia

Opiekun

1.

Piłka ręczna dziewcząt – etap powiatowy Gimnazjady

II

Anna Zalewska IIIa, Emilia Kielar Ib, Paula Andrzejewska Ia, Joanna Janta Lipińska Ia, Hanna Kirejczyk Ia, Justyna Łumianek Ia, Barbara Orchowska Ia, Sylwia Środa Ia, Małgorzata Tarasewicz Ia

mgr Justyna Mlazga
mgr Józef Cudzik

2.

Koszykówka dziewcząt – etap powiatowy Gimnazjady

II

Patrycja Jackiewicz IIIa, Blanka Koss IIIa, Magdalena Koniuszek IIIa, Kamila Lewandowska IIIa, Aleksandra Ochałek IIIa, Agnieszka Rydzewska IIIa, Dominika Kaźmierczak IIIc, Katarzyna Regent IIIc, Monika Wilant Ib

mgr Justyna Mlazga
mgr Jacek Czarnota

3.

Siatkówka dziewcząt – etap powiatowy Gimnazjady

IV

Dominika Kaźmierczak IIIc, Anna Roszczyk IIIc, Katarzyna Regent IIIc, Blanka Koss IIIa, Agnieszka Rydzewska IIIa, Kamila Lewandowska IIIa

mgr Justyna Mlazga

4.

V Integracyjny Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej  nr 7 w Koszalinie

I

Dominika Kaźmierczak IIIc, Anna Roszczyk IIIc, Katarzyna Regent IIIc, Blanka Koss IIIa, Agnieszka Rydzewska IIIa

mgr Justyna Mlazga

5.

V Turniej o Puchar Starosty Koszalińskiego i Dyrektora Zespołu Szkół CKR w Boninie

IV

Mateusz Malczewski IIIa, Daniel Tomkiewicz IIIa, Kacper Wach IIa, Przemysław Federkiewicz IIa, Dawid Janicki IIa, Daniel Bigos IIa, Mateusz Uchman IIc, Maciej Wojtowicz IIc

mgr Jacek Czarnota

6.

Indywidualne Biegi Przełajowe – dziewczęta – etap powiatowy Gimnazjady

III

Kamila Lewandowska IIIa

mgr Justyna Mlazga

7.

Indywidualne Biegi Przełajowe – chłopcy – etap powiatowy Gimnazjady

I
I
III

Mateusz Uchman IIc
Paweł Pruchniewski IIIa
Łukasz Żak IIIa

mgr Jacek Czarnota
mgr Bogusław Sańko

8.

Indywidualne Biegi Przełajowe – chłopcy – finał wojewódzki Gimnazjady

II

Paweł Pruchniewski IIIa

mgr Jacek Czarnota

9.

XIII Zawody na Orientację „Mroźno 2012”

III

Kinga Wodyńska IIIc, Daria Kowalczyk IIIc

mgr Justyna Mlazga

10.

Bieg rozstawny – sztafeta 4x100m chłopców – etap powiatowy Gimnazjady

I

Daniel Bigos IIa, Kacper Wach IIIa, Dawid Świątkowski IIIa, Dawid Janicki IIa

mgr Jacek Czarnota

11.

Powołanie do Reprezentacji Polski Karate Kyokushin

6 Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Świnoujścia

 

7 Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży w Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Świnoujścia

 

Finał Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży

Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego Seniorów i Juniorów Młodszych Karate Kyokushin

 

Finał XI Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży

 

 

Mistrzostwa Pomorza Dalekowschodnich Sztuk Walki

Otwarty Turniej Wschodnich Sztuk Walki

 

 

II
kat. kumite lekki kontakt
III
kat. kata dziewcząt
III
kat. kumite lekki kontakt
III
kat. kata dziewcząt
I
kat. kata dziewcząt
II
kat. kumite
I
kat. kata

II
kat. kata dziewcząt
I
kat. kumite
dziewcząt
I
kat. kumite
dziewcząt
I
kat. kumite
dziewcząt

 

Katarzyna Regent IIIc

 

12.

Polsko – Niemieckie Spotkania Taneczne o Kwiat Lipy
Konwaliowy Turniej Tańca

II

I

Mateusz Ochrymiuk IIIc

 

13.

Sztafeta Szwedzka – dziewczęta – etap powiatowy Gimnazjady

III

Lewandowska Kamila IIIa, Karlińska Katarzyna IIIc, Włodarczyk Katarzyna Ib, Kirejczyk Hanna Ia

mgr Justyna Mlazga

14.

V Turniej Czterech Szkół
w koszykówce chłopców – edycja wiosenna

I

Daniel Bigos IIa, Dawid Janicki IIa, Przemysław Federkiewicz IIa, Przemysław Małyga IIa, Adrian Kruszewski IIa, Jakub Bitrych IIa, Mateusz Uchman IIc, Maciej Wojtowicz IIc

mgr Jacek Czarnota
mgr Bogusław Sańko

15.

Lekkoatletyka – bieg na 1000m chłopców – finał wojewódzki Gimnazjady

I

Paweł Pruchniewski IIIa

mgr Jacek Czarnota

 

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego