OSIĄGNIĘCIA G 2012/2013 - ZS nr 13 w Koszalinie

Idź do spisu treści

Menu główne:

OSIĄGNIĘCIA G 2012/2013

SZKOŁA > OSIĄGNIĘCIA

MONITORING KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2012/2013 GIMNAZJUM NR 5
(PO ELIMINACJACH REJONOWYCH).

Lp.

Nazwa konkursu

Miejsce w eliminacjach

Nazwisko uczestnika / klasa

Opiekun

1.

Konkurs Matematyczny

Finalista

Mateusz Uchman IIIc

mgr Małgorzata Czerwonka

2.

Konkurs Chemiczny

Finalista

Przemysław Konarzewski IIIc

mgr Beata Kling

3.

Konkurs Geograficzny

Finalista

Dawid Kozicki IIIc

mgr Małgorzata Statkiewicz

4.

Konkurs Języka Niemieckiego

Finalista

Marta Szczecińska IIIc

mgr Grażyna Kończak Stollenwerk

MONITORING KONKURSÓW POZASZKOLNYCH, W KTÓRYCH BRALI UDZIAŁ UCZNIOWIE G5, W ROKU SZKOLNYM 2012/2013,
I SEMESTR

Lp.

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce w
eliminacjach

Nazwisko ucznia

Opiekun

1.

Międzygimnazjalny Konkurs Czytelniczy

Gimnazjum nr 2 w Koszalinie
im. Janusza Korczaka

III

Agata Sinkiewicz Ia

mgr Mirosława Pestka

2.

Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Januszu Korczaku

Koszalińska Biblioteka Publiczna

II

Barbara Orchowska IIa, Paulina Rewińska IIa, Joanna Tarasewicz IIa

mgr Mirosława Pestka

3.

V Konkurs Historyczny „Wiem wszystko o polskich powstaniach narodowych, tradycjach oręża polskiego oraz symbolach narodowych”

Związek Żołnierzy Wojska Polskiego
Zarząd Rejonowy w Koszalinie

II

Marta Szczecińska IIIc, Przemysław Konarzewski IIIc, Kacper Okoński IIIc

mgr Halina Rosłan

4.

XVIII Koszaliński Konkurs Poezji i Piosenki Lwowskiej

Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich Oddział Koszalin

wyróżnienie

Sebastian Zawistowski IIa

mgr Agnieszka Wojciechowska Talkowska

5.

X Międzygimnazjalny Konkurs Wiedzy Filmie pn. „ Zabawa w kino”

Zespół Szkół nr 13 Koszalin

III

Gabriela Dajnowicz Ia, Ewelina Szuba Ia, Damian Astasewicz Ia

mgr Agnieszka Wojciechowska Talkowska

6.

Zachodniopomorski Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Regionie

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego
Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Kwalifikacja do etapu rejonowego

Radosław Bogusz IIIc, Maciej Wojtowicz IIIc, Przemysław Federkiewicz IIIa, Marta Szczecińska IIIc

mgr Halina Rosłan

7.

XI Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Komitet Główny Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego

Udział w etapie regionalnym

Marta Szczecińska IIIc

mgr Grażyna Kończak Stollenwerk

8.

 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI – geografia

Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI

VII
Dyplom wyróżnienia

Tomasz Zawiślak IIa

mgr Małgorzata Statkiewicz

9.

XVIII edycja Olimpiady Wiedzy Matematyka Plus

Polskie Media Amer. Com S.A. Warszawa

Laureat II stopnia

Mateusz Uchman IIIc

mgr Małgorzata Czerwonka

MONITORING KONKURSÓW POZASZKOLNYCH, W KTÓRYCH BRALI UDZIAŁ UCZNIOWIE G5, W ROKU SZKOLNYM 2012/2013,
II SEMESTR

Lp.

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce w
eliminacjach

Nazwisko ucznia

Opiekun

1

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki Olimpus sesja zimowa

Olimpus Polska

IV – laureat
VII – laureat
VII – laureat

Tomasz Kuśmierek Ia
Tomasz Zawiślak IIa
Mateusz Uchman IIIc

mgr Małgorzata Czerwonka

2

XIV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Przyroda słowem malowana”

Zespół Szkół nr 10 w Koszalinie Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Koszalinie

II

Agata Sinkiewicz Ia

mgr Małgorzata Statkiewicz

3

Międzyszkolny Konkurs Geograficzny dla uczniów klas III gimnazjum

V LO w ZS nr 2 w Koszalinie

laureat
finalista

Dawid Kozicki IIIc
Mateusz Wilk IIIc

mgr Małgorzata Statkiewicz

4

Międzyszkolny Konkurs Języka Niemieckiego dla uczniów klas III gimnazjum

V LO w ZS nr 2 w Koszalinie

laureat

 

finalista

Dawid Kozicki IIIc
Agnieszka Grzelak IIIc
Marta Szczecińska IIIc
Katarzyna Arczyńska IIIc
Zuzanna Olejnik IIIc
Wojciech Giecołd IIIc

mgr Grażyna Kończak Stollenwerk

5

Międzyszkolny Konkurs Historyczny dla uczniów klas III gimnazjum

I LO im. St. Dubois w Koszalinie

laureat

Przemysław Konarzewski IIIc

mgr Halina Rosłan

6

Konkurs na Młodego Parlamentarzystę

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
Ministerstwo Edukacji Narodowej
CEO, ORE

laureat, udział w obradach XIX Sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży

Radosław Bogusz IIIc, Wojciech Giecołd IIIc

mgr Halina Rosłan

7

Konkurs na najaktywniejszego czytelnika

Koszalińska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela

Tytuł Wzorowego Czytelnika

Oliwia Zwolak Ia,
 Agata Sinkiewicz Ia, Roksana Bańczorowska Ia, Barbara Orchowska IIa

mgr Agnieszka Wojciechowska Talkowska

8

III Turniej „Matematyczne Potyczki” o puchar Dyrektora Gimnazjum nr 5

Zespół Szkół nr 13
Gimnazjum nr 5 im. UNICEF
W Koszalinie

II

Tomasz Zawiślak IIa
Mateusz Uchman IIIc
Przemysław Konarzewski IIIc

mgr Małgorzata Czerwonka

8

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Nasi rówieśnicy, nasze miasta i regiony – poznajmy się bliżej”

Klub Spółdzielczy „Bałtyk”
KSM „Na Skarpie”
 pod patronatem Prezydenta Miasta Koszalina

I
(12 edycja 2012)
wyróżnienie
(13 edycja 2013)

Anna Wąsacz IIIa

klub

9

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2013

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

wyróżnienie

Tomasz Kuśmierek Ia

mgr Małgorzata Czerwonka

10

Ogólnopolski konkurs „Polskie powstania narodowe w XVIII i XIXw”

Centrum Edukacji Szkolnej

wyróżnienie

Anna Wąsacz IIIa, Radosław Siudziński IIIa, Dawid Janicki IIIa, Przemysław Federkiewicz IIIa

mgr Beata Wachecka Wąwoźniak

11

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy Panda 2013 z Matematyki

Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI

laureat
(3 m. w kraju)
laureat
(5 m. w kraju)

Tomasz Zawiślak IIa

Mateusz Uchman IIIc

mgr Małgorzata Czerwonka

12

XIX edycja Olimpiady Wiedzy Matematyka Plus

Polskie Media Amer. Com S.A. Warszawa

laureat I stopnia
II – laureat
III – laureat
IV – laureat

V – laureat

Tomasz Kuśmierek Ia

Tomasz Zawiślak IIa
Paweł Burdziński Ia
Mateusz Uchman IIIc, Krzysztof Bober IIa
Przemysław Konarzewski IIIc

mgr Małgorzata Czerwonka

MONITORING OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH UCZNIÓW G5 W ROKU SZKOLNYM 2012/2013 I PÓŁROCZE

Lp.

Nazwa konkursu   

Miejsce w
eliminacjach

Nazwisko ucznia

Opiekun

1.

Sztafetowe Biegi Przełajowe – chłopcy – etap powiatowy Gimnazjady

I

Jakub Bitrych IIIa, Przemysław Federkiewicz IIIa, Adrian Kruszewski IIIa, Dawid Janicki IIIa, Mateusz Uchman IIIc, Tomasz Palka IIIc, Wiktor Kramski IIIc, Krzysztof Bober IIa, Sebastian Zawistowski IIa, Piotr Zdziński IIb

mgr Bogusław Sańko
mgr Jacek Czarnota

2.

Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych o Puchar Burmistrza Nowogardu

I

Małgorzata Tarasewicz IIa, Paula Andrzejewska IIa, Joanna Janta Lipińska IIa, Justyna Łumianek IIa, Barbara Orchowska IIa, Sylwia Środa IIa, Hanna Kirejczyk IIa

mgr Justyna Mlazga
mgr Piotr Trepka

3.

Szkolna Liga Lekkoatletyczna – Mistrzostwa Powiatu Koszalin - chłopcy

I

Michał Drzażdżyński IIIa, Przemysław Federkiewicz IIIa, Jakub Bitrych IIIa, Dawid Janicki IIIa, Przemysław Małyga IIIa, Mateusz Uchman IIIc, Maciej Wojtowicz IIIc, Tomasz Palka IIIc, Krzysztof Bober IIa, Grzegorz Janiak IIb, Piotr Zdziński IIb, Maciej Nadłonek Ib, Sebastian Zawistowski IIa

mgr Bogusław Sańko
mgr Jacek Czarnota

4.

Szkolna Liga Lekkoatletyczna – finał wojewódzki - chłopcy

X

Michał Drzażdżyński IIIa, Przemysław Federkiewicz IIIa, Jakub Bitrych IIIa, Dawid Janicki IIIa, Przemysław Małyga IIIa, Mateusz Uchman IIIc, Maciej Wojtowicz IIIc, Tomasz Palka IIIc, Krzysztof Bober IIa, Grzegorz Janiak IIb, Piotr Zdziński IIb, Maciej Nadłonek Ib, Sebastian Zawistowski IIa

mgr Bogusław Sańko
mgr Jacek Czarnota

5.

Sztafetowe Biegi Przełajowe – chłopcy – finał wojewódzki Gimnazjady

XII

Jakub Bitrych IIIa, Przemysław Federkiewicz IIIa, Szymon Rudzki IIIa, Przemysław Małyga IIIa Dawid Janicki IIIa, Mateusz Uchman IIIc, Tomasz Palka IIIc, Wiktor Kramski IIIc, Krzysztof Bober IIa, Piotr Zdziński IIb, Kamil Pawłowski Ia

 

MONITORING OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH UCZNIÓW G5 W ROKU SZKOLNYM 2012/2013 II PÓŁROCZE

Lp.

Nazwa konkursu   

Miejsce w
eliminacjach

Nazwisko ucznia

Opiekun

1

Piłka ręczna  – dziewczęta – etap powiatowy Gimnazjady

II

Małgorzata Tarasewicz IIa, Joanna Janta Lipińska IIa, Hanna Kirejczyk IIa, Justyna Łumianek IIa, Barbara Orchowska IIa, Sylwia Środa IIa, Ewelina Szuba Ia, Oliwia Zwolak Ia, Kasandra Żmuda Ia

mgr Justyna Mlazga
mgr Piotr Trepka

2

XX Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Unii Taekwondo

I
w konkurencji walk light – kontakt kadetek

Gabriela Dajnowicz Ia

 

3

Biegi przełajowe – etap powiatowy Gimnazjady

II

Mateusz Uchman IIIc

mgr Bogusław Sańko
mgr Jacek Czarnota

4

Sztafeta 4 x 100 m chłopców – etap powiatowy Gimnazjady

I

Dawid Janicki IIIa, Szymon Rudzki IIIa, Mateusz Uchman IIIc, Krzysztof Bober IIa

mgr Bogusław Sańko
mgr Jacek Czarnota

5

Sztafeta Szwedzka – chłopcy – etap powiatowy Gimnazjady

III

Przemysław Federkiewicz IIIa, Jakub Bitrych IIIa, Grzegorz Janiak IIb, Piotr Zdziński IIb

mgr Jacek Czarnota

6

XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Łódzkie 2013 w Taekwondo Olimpijskim

II
w kyorugi dziewcząt w kat. wagowej 51 kg

Gabriela Dajnowicz Ia

 

7

Mistrzostwa Powiatu Koszalin w indywidualnej LA

I 300m
I 100m
I skok w dal
III 300m
II oszczep

Mateusz Uchman IIIc
Dawid Janicki IIIa
Dawid Janicki IIIa
Jakub Bitrych IIIa
Oliwia Kołacz IIIb

mgr Bogusław Sańko
mgr Jacek Czarnota

8

Finał Wojewódzki Gimnazjady w Indywidualnej LA

VII 100m
VIII 300m
VIII skok w dal

Dawid Janicki IIIa
Mateusz Uchman IIIc
Dawid Janicki IIIa

mgr Bogusław Sańko
mgr Jacek Czarnota

9

VI Integracyjny Turniej Piłki Nożnej

III

Tomasz Palka IIIc, Maciej Wojtowicz IIIc, Dawid Janicki IIIa, Igor Lange Ia, Kacper Gawin IIb, Daniel Bigos IIIa

mgr Bogusław Sańko
mgr Jacek Czarnota

10

VIII Integracyjny Turniej Czwórek Siatkarskich

III

Patryk Kasprzyk Ib, Piotr Kmita Ia, Bartosz Sufranek Ib, Igor Lange Ia, Eryk Naczlenis Ib

mgr Bogusław Sańko
mgr Jacek Czarnota

 

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego