OSIĄGNIĘCIA G 2013/2014 - ZS nr 13 w Koszalinie

Idź do spisu treści

Menu główne:

OSIĄGNIĘCIA G 2013/2014

SZKOŁA > OSIĄGNIĘCIA

MONITORING KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2013/2014 GIMNAZJUM NR 5

Lp.

Nazwa konkursu

Miejsce w eliminacjach

Nazwisko uczestnika / klasa

Opiekun

1

Konkurs Języka Angielskiego

Laureat

Daniel Banatkiewicz IIIa

mgr Jolanta Mikołajczak

2

Konkurs Chemiczny

Finalista

Tomasz Zawiślak IIIa

mgr Beata Kling

3

Konkurs Matematyczny

Finalista

Tomasz Zawiślak IIIa

mgr Małgorzata Czerwonka

4

Konkurs Fizyczny z Elementami Astronomii

Laureat
Finalista

Tomasz Zawiślak IIIa
Krzysztof Bober IIIa

mgr Kazimiera Piwowarczyk Rossa

5

Konkurs Geograficzny

Finalista

Natalia Kucab IIIa

mgr Małgorzata Statkiewicz

MONITORING KONKURSÓW POZASZKOLNYCH, W KTÓRYCH BRALI UDZIAŁ UCZNIOWIE G5, W ROKU SZKOLNYM 2013/2014,
I SEMESTR

Lp.

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce w eliminacjach

Nazwisko uczestnika / klasa

Opiekun

1

Rejonowa Olimpiada Wiedzy o AIDS/HIV pod hasłem „Zero nowych zakażeń. Zero dyskryminacji. Zero zgonów z powodu AIDS”

Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Koszalinie


IV

Michał Ryśkiewicz IIIa

mgr Beata Kling

2

IX edycja wystawy prac plastycznych uczniów koszalińskich placówek oświatowych
„Nauczyciel i jego uczniowie”

Koszaliński Klub Nauczycieli Plastyków SP 6 im. Narodowego Święta Niepodległości w Koszalinie

Udział w wystawie

Karolina Fontańska Ib

mgr Beata Wachecka Wąwoźniak

3

Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

www.omg.edu.pl

kwalifikacja do II etapu zawodów


Tomasz Zawiślak IIIa

mgr Małgorzata Czerwonka

4

Wirtualny Festiwal Historii Najnowszej

Centrum Edukacji Obywatelskiej Warszawa

udział w projekcie

Michał Zienowicz IIIa, Tomasz Zawiślak IIIa, Radosław Banasiak IIIa

mgr Halina Rosłan

MONITORING KONKURSÓW POZASZKOLNYCH, W KTÓRYCH BRALI UDZIAŁ UCZNIOWIE G5, W ROKU SZKOLNYM 2013/2014
II SEMESTR

Lp.

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce w eliminacjach

Nazwisko uczestnika / klasa

Opiekun

1

XV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Przyroda słowem malowana”

Zespół Szkół nr 10 w Koszalinie Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Koszalinie

I
wyróżnienie

Michał Ryśkiewicz IIIa,
Agata Sinkiewicz Ia

mgr Małgorzata Statkiewicz

2

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki Olimpus sesja zimowa

Olimpus Polska

laureat
IV m.

Tomasz Zawiślak IIIa

mgr Małgorzata Czerwonka

3

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych
Association Kangourou Sans Frontieres

wyróżnienie


Tomasz Kuśmierek IIa

mgr Małgorzata Czerwonka

4

XVII Turniej Matematyczny o Puchar Dyrektora I LO im. St. Dubois w Koszalinie    

I LO im. St. Dubois w Koszalinie

laureat

Tomasz Zawiślak IIIa

mgr Małgorzata Czerwonka

5

Konkurs Międzyszkolny
z Geografii  

VI LO w Koszalinie

finalistka

Katarzyna Jon IIIa
Radosław Banasiak IIIa

mgr Małgorzata Statkiewicz

6

Ogólnopolski konkurs Synapsa Master z języka angielskiego  

Wydawnictwo Synapsa

10

Roksana Bańczorowska IIa

mgr Joanna Majewska

7

Konkurs historyczny „Odkrywamy historię Koszalina”    

Muzeum Okręgowe w Koszalinie

wyróżnienie

Paulina Tryc IIIa

mgr Halina Rosłan

8

Konkurs na najbardziej aktywnego czytelnika    

Koszalińska Biblioteka Publiczna

Tytuł Wzorowego Czytelnika

Joanna Tarasewicz IIIa

9

Międzyszkolny Konkurs Literacki    

Gminny Zespół Szkół w Bielanach Wrocławskich

I

Michał Zienowicz IIIa

mgr Beata Korbak

10

Matematyczne Potyczki   

Zespół Szkół nr 13 w Koszalinie

II

Tomasz Zawiślak IIIa
Krzysztof Bober IIIa
Paweł Burdziński IIa

mgr Małgorzata Czerwonka

11

Międzyszkolny Konkurs „Zdrowo jesz – lepiej żyjesz”  

Gimnazjum nr 6 w Koszalinie

II

Małgorzata Tarasewicz IIIa

mgr Beata Kling

12

Powiatowy konkurs „Koszalińska Niezapominajka”

Koszalińska Biblioteka Publiczna

wyróżnienie

Mateusz Mierzejewski IIa

mgr Beata Korbak

13

XX sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży Sejm Rzeczypospolitej Polskiej

Wojewoda Zachodniopomorski
Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty

Poseł na Sejm Dzieci
i Młodzieży

Michał Ryśkiewicz IIIa
Michał Zienowicz IIIa

mgr Halina Rosłan

14

II Koszalińska Gra Miejska z „Solidarnością” do Wolności  

Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Szczecinie

II

Radosław Banasiak IIIa
Emil Gałecki IIIa
Barbara Orchowska IIIa
Joanna Tarasewicz IIIa
Tomasz Zawiślak IIIa

mgr Halina Rosłan

15

Nagroda Prezydenta Miasta Koszalina   

Nagroda III stopnia

Tomasz Zawiślak IIIa
Daniel Banatkiewicz IIIa

16

Matematyka bez granic  

Komitet Organizacyjny Międzynarodowego Konkursu „Matematyka bez granic”
Lozanna

III w regionie/
VII w kraju

Klasa IIIa drużynowo

mgr Małgorzata Czerwonka

17

Konkurs Przedmiotowy z Historii  

II LO im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie

finalistka

Paulina Tryc IIIa

mgr Halina Rosłan

18

Konkurs z Języka Polskiego o Puchar Dyrektora I LO  

I LO im. St. Dubois w Koszalinie

laureatka
finalistka

Barbara Orchowska IIIa
Paulina Tryc IIIa

mgr Beata Korbak

MONITORING OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH UCZNIÓW G5 W ROKU SZKOLNYM 2013/2014, I SEMESTR

Lp.

Nazwa konkursu

Miejsce w eliminacjach

Nazwisko uczestnika / klasa

Opiekun

1

Biegniemy na Stadion Narodowy – finał projektu sportowego

Kwalifikacja do etapu finałowego

Piotr Zdziński IIb

mgr Jacek Czarnota

2

Biegniemy na Stadion Narodowy – finał projektu sportowego – bieg przełajowy

II

Piotr Zdziński IIb

mgr Jacek Czarnota

3

Piłka siatkowa chłopców – etap powiatowy Gimnazjady

IV

Radosław Banasiak IIIa, Krzysztof Bober IIIa, Michał Zienowicz IIIa, Igor Lange IIa, Patryk Kasprzyk IIb, Eryk Naczlenis IIb, Piotr Zdziński IIb, Igor Czeczotka Ia

mgr Jacek Czarnota

MONITORING OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH UCZNIÓW G5 W ROKU SZKOLNYM 2013/2014, II SEMESTR

Lp.

Nazwa konkursu

Miejsce w eliminacjach

Nazwisko uczestnika / klasa

Opiekun

1

Piłka ręczna chłopców – etap powiatowy Gimnazjady  

III

Daniel Banatkiewicz IIIa, Sebastian Zawistowski IIIa, Michał Zienowicz IIIa, Igor Lange IIa, Eryk Naczlenis IIb, Maciej Nadłonek IIb, Jakub Sławiński IIb, Piotr Zdziński IIb, Kacper Czarnecki Ia, Igor Czeczotka Ia

mgr Jacek Czarnota


2

Piłka ręczna dziewcząt – etap powiatowy Gimnazjady

II

Joanna Janta Lipińska IIIa, Sylwia Środa IIIa, Justyna Łumianek IIIa, Hanna Kirejczyk IIIa, Barbara Orchowska IIIa, Małgorzata Tarasewicz IIIa, Oliwia Zwolak IIa, Kasandra Żmuda IIa

mgr Justyna Mlazga

3

Koszykówka chłopców – etap powiatowy Gimnazjady   

II

Krzysztof Bober IIIa, Sebastian Zawistowski IIIa, Kacper Gawin IIIb, Igor Lange IIa, Adrian Teofilak IIa, Szymon Czesnowski IIa, Patryk Kasprzyk IIb, Jakub Lewandowski IIb, Eryk Naczlenis IIb, Maciej Nadłonek IIb, Jakub Sławiński IIb, Igor Czeczotka Ia

mgr Jacek Czarnota

4

VIII Turniej koszykówki chłopców o Puchar Zachodniopolskiego Prezesa LZS, Starosty Koszalińskiego i Dyrektora ZSCKR w Boninie  

I

kacper Gawin IIIb, Szymon Czesnowski IIa, Damian Astasewicz IIa, Igor Lange IIa, Maciej Nadłonek IIb, Eryk Naczlenis IIa, Jakub Lewandowski IIb, Igor Czeczotka Ia

mgr Jacek Czarnota

5

Mistrzostwa powiatu w Koszykówce Dziewcząt   

III

Hanna Kirejczyk IIIa, Justyna Łumianek IIIa, Paulina Tryc IIIa, Ewa Duda IIIa, Magdalena Fontańska IIIa, Małgorzata Tarasewicz IIIa, Monika Wilant IIIb, Kasandra Żmuda IIa, Weronika Ebertowska IIb, Dagmara Kuberska Ib, Roksana Rudzka Ib

mgr Justyna Mlazga
mgr Adam Ciećkowski

6

Indywidualne biegi przełajowe – etap powiatowy Gimnazjady   

II

Eryk Naczlenis IIb

mgr Jacek Czarnota

7

II Gimnazjalny Turniej Koszykówki o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie  

I

Magdalena Fontańska IIIa, Joanna Janta Lipińska IIIa, Justyna Łumianek IIIa, Sylwia Środa IIIa, Dagmara Kuberska Ib, Krzysztof Bober IIIa, Sebastian Zawistowski IIIa, Igor Lange IIa, Eryk Naczlenis IIb, Maciej Nadłonek IIb

mgr Adam Ciećkowski
mgr Jacek Czarnota

8

Mistrzostwa Polski w Taekwondo Olimpijskim

I

Gabriela Dajnowicz IIa

9

Sztafeta 4x100m chłopców – etap powiatowy Gimnazjady   

II

Sebastian Zawistowski IIIa, Krzysztof Bober IIIa, Patryk Kasprzyk IIb, Paweł Nowik IIb

mgr Jacek Czarnota

10

Sztafeta Szwedzka Chłopców – etap powiatowy Gimnazjady   

II

Kamil Pawłowski IIa, Igor Lange IIa, Eryk Naczlenis IIb, Jakub Lewandowski IIb

mgr Jacek Czarnota

11

Sztafeta Szwedzka Dziewcząt – etap powiatowy Gimnazjady   

III

Weronika Ebertowska Ib, Dagmara Kuberska Ib, Roksana Rudzka Ib, Daria Malinowska Ia

mgr Justyna Mlazga

12

Bieg na 100m – etap powiatowy Gimnazjady

III

Oliwia Zwolak IIIa

mgr Adam Ciećkowski

13

Bieg na 1000m – etap powiatowy Gimnazjady

II
III

Eryk Naczlenis IIb
Kamil Pawłowski IIa

mgr Jacek Czarnota

14

Pchnięcie kulą dziewcząt – etap powiatowy Gimnazjady

I
III

Kasandra Żmuda IIa
Dagmara Borzęcka IIa

mgr Justyna Mlazga

15

Pchnięcie kulą chłopców – etap powiatowy Gimnazjady  

I

Maciej Nadłonek IIb

mgr Jacek Czarnota

16

Rzut oszczepem chłopców – etap powiatowy Gimnazjady  

I

Piotr Zdziński IIb

mgr Jacek Czarnota

17

Orlik Basketmania – finał makroregionalny Babimost   

III

Damian Astasewicz IIa, Szymon Czesnowski IIa, Igor Lange IIa, Adrian Teofilak IIa, Patryk Kasprzyk IIb, Jakub Lewandowski IIb, Eryk Naczlenis IIb, Maciej Nadłonek IIb, Paweł Nowik IIb, Jakub Słowiński IIb

mgr Jacek Czarnota

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego