OSIĄGNIĘCIA SP 2012/2013 - ZS nr 13 w Koszalinie

Idź do spisu treści

Menu główne:

OSIĄGNIĘCIA SP 2012/2013

SZKOŁA > OSIĄGNIĘCIA

Monitoring konkursów pozaszkolnych, w których brali udział uczniowie wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej Zespołu Szkół nr 13 w Koszalinie Szkoły Podstawowej nr 5, w roku szkolnym 2012/2013, I semestr

Lp.

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce w eliminacjach

Imię i nazwisko ucznia

Opiekun

1.

III Międzyszkolny Festiwal Piosenki Patriotycznej  „Wyśpiewać Polskę”

Szkoła Podstawowa nr 6 w Koszalinie

I miejsce w kategorii wiekowej 1-3 zespoły

 

 

II miejsce w kategorii wiekowej 1-3 duety

 II miejsce w kategorii wiekowej 1-3 soliści

Ignacy Sajek kl. I b
Grzegorz Duda kl. I b
Emilia Krasieńko kl. I b
Kornelia Krajewska kl. I b
Katarzyna Maj kl. I b
Natalia Gościńska kl. I b
Julia Zbroszczyk kl. I b
Paulina Roman kl. I b

Katarzyna Maj kl. I b
Grzegorz Duda kl. I b

 

Natalia Gościńska kl. I b

Dorota Ilecka

 

 

 

 

Dorota Ilecka

 

 

Dorota Ilecka

2.

Konkurs plastyczny „Moje Anioły”

Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa „ Na Skarpie” i Klub Osiedlowy „Na Skarpie”

I miejsce

Kalina Gilewska kl. Ia

Dorota Grundkowska

3.

X Międzyszkolny Konkurs Fotografii dziecięcej – Koszalin 2012

Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

Zdjęcia zakwalifikowane do wystawy w

Maja Popiołek kl. II b

Alina Sańko

4.

Olimpiada Wiedzy Matematyki Plus XVIII Edycja

OXFORD Educational

Laureat I stopnia

Dominika Kucharska kl. III a

Eulalia Kochanowska

Monitoring konkursów pozaszkolnych, w których brali udział uczniowie wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej Zespołu Szkół nr 13 w Koszalinie Szkoły Podstawowej nr 5, w roku szkolnym 2012/2013, II semestr.

Lp.

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce w eliminacjach

Imię i nazwisko ucznia

Opiekun

1.

Międzynarodowe Zawody Taneczne
FREZOMANIA

Centrum Tańca Top Toys
Urząd Miasta Jastrowie
Ośrodek Kultury w Jastrowiu

I miejsce
w kategorii
4-7 i 8-11
HIP HOP FORMACJE

II miejsce w kategorii
8-11
 HIP HOP FORMACJE

Natalia Szylińska  kl. II a

 

 

Anna Świderska kl. III b

 

 

 

 

2.

II Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowe „Rysowanie na ekranie- Pojazd moich marzeń”

Zespół Szkół nr 13

II miejsce
w  kategorii klas I
 III miejsce
w  kategorii klas II

wyróżnienia

 

 

Emilia Krasieńko kl. I b

 

Natalia Szylińska kl. II a

 

Natalia Gościńska kl. Ib
Maja Gawin kl. II c
Jakub Beszterda kl. IIIa

 

D. ILecka

 

G. Śmierzewska

 

D. Ilecka
M. Sałajko
E. Kochanowska

3.

XXII WIELKANOCNA zabawa z TAEKWONDO

 

III miejsce

Alicja Dajnowicz kl. I b

 

4.

Międzyszkolny konkurs plastyczny
KARTKA WIELKANOCNA

Klub Osiedlowy „Na Skarpie”
Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Na Skarpie” w Koszalinie

I miejsce w kategorii
10-13 lat

 

III miejsce
w kategorii
7 – 9 lat

 

Kornelia Długosz kl. III b
Anna Świderska kl. III b

Iga Jankowska kl. II c
Dominika Czaban kl. II c
Anna Stoińska kl. II c

 

Daria Pociask kl. II a

 

B. Małkowka

 

M. Szałajko

 

 

G. Śmierzewska

5.

Finał Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w Taekwondo

Klub Sportów Walki w Szczecinku

II miejsce

III miejsce

Iga Jankowska kl.II c

Alicja Dajnowicz kl. I b
Hubert Mikołajczyk kl. II a
Zuzanna Dyś kl. II c

 

6.

XIII Międzynarodowy Konkurs Muzyczny im. Juliusza Zarębskiego

Niepubliczna Szkoła Muzyczna
  I Stopnia  w Łomiankach

II miejsce
sekcja –fortepian solo
kategoria -A

Wiktor Sommer kl. II a

 

7.

Festiwal Piosenki o Zdrowiu

Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny

I miejsce

Aleksandra Bielska kl. III b
Kaja Grabowiecka kl. III b
Weronika Gistinger kl. III b
Anna Kubiak kl. III b
Anna Świderska kl. III b

 

B. Małkowska
D. Ilecka

8.

Eliminacje 45Turnieju Recytatorskiego
 „ PTAKI, PTASZKI I PTASZETA POLNE”

Koszalińska Biblioteka Publiczna

Wyróżnienie

Marika Kijko kl. II a

G. Śmierzewska

9.

 

 

Nagroda Prezydenta Miasta Koszalina
I stopnia

Wiktor Sommer kl. II a

 

10.

Międzynarodowy Konkurs KANGUR  MATEMATYCZNY

Wydział Matematyki i Informatyki UM K w Toruniu
Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

wyróżnienie

Michał Dobosz kl. II b

  1. Sańko

11.

VII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „ Święto Europy”

Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

 

I miejsce

Natalia Przybyła kl. II b

  1. Sańko

12.

VII Międzyszkolny Konkurs „Europejski przekładaniec”

Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

II miejsce

III miejsce

Natalia Hernik kl. II b

Michał Dobosz kl. II b

  1. Sańko

13.

Międzynarodowy Konkurs „ Muzyczne fajerwerki”

 

I miejsce

Wiktor Sommer kl. II a

 

14.

Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy” Magia Literatury”

Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI

Laureat
V miejsca

Michał Dobosz kl. II b

 

 

 

  1. Sańko

15.

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczno- Przyrodniczy

Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI

Laureat
V miejsca

Wyróżnienie

 

Aleksandra Bielska kl. III b

 

Michał Dobosz kl. II b
Jakub Łuczak kl. II b
 Przemysław Potoczny kl. II c

  1. Małkowska

 

  1. Sańko

 

M. Szałajko

16.

Międzyszkolny Konkurs „Listy dla Ziemi”

Urząd Miejski w Koszalinie

Jednodniowa wycieczka do Wolińskiego Parku Narodowego

Dominika Kucharska kl.III a

E. Kochanowska

17.

IX Międzyszkolny Turniej Ekologiczno- Przyrodniczy

Zespół Szkół nr 13

 II miejsce

 Uczniowie z kl. II b

  1. Sańko

18.

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „ W krainie pięknego uśmiechu”.

Polskie Towarzystwo Stomatologiczne Oddział Koszalin

I miejsce

III miejsce

Katarzyna Maj kl. I b

Dominik Wiśniewski kl. I b
Grzegorz Duda kl. I b
Aleksandra Olszewska kl. I a

  1. Ilecka

 

 

  1. Grundkowska

19.

II Ogólnopolski Konkurs Literacko-Plastyczny „UNICEF- Marzenia Dzieci Świata”

Szkoła Podstawowa nr5 im. UNICEF w Koszalinie pod patronatem Stowarzyszenia Salonu Literackiego  z siedzibą w Warszawie

 III miejsce

Marika Kijko kl. II a

Kacper Długopolski kl. III a

G. Śmierzewska

  1. Małkowska

Monitoring konkursów pozaszkolnych, w których brali udział uczniowie SP5, w roku szkolnym 2012/2013, I semestr.

Lp.

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce w
eliminacjach

Nazwisko ucznia

Opiekun

1.

III Międzyszkolny Festiwal Piosenki Patriotycznej „Wyśpiewać Polskę”

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Narodowego Święta Niepodległości w Koszalinie

II

Wiktoria Rybak IVa

mgr Iwona Barczak

2..

XVII Koszaliński Konkurs Poezji
i Piosenki Lwowskiej

Towarzystwo Miłośników Lwowa
I Kresów Południowo – Wschodnich,
Centrum Kultury 105 w Koszalinie

I
II

Wojciech Kruk Va
Antonina Sajek Va

mgr Sylwia Lipigórska Reichel

3.

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI – przyroda

Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI

III
 dyplom laureata, nagroda książkowa

Wojciech Kruk Va

mgr Małgorzata Statkiewicz

4.

XVIII edycja Olimpiady Wiedzy Matematyka Plus

Polskie Media Amer. Com S.A. Warszawa

Laureat I stopnia z wyróżnieniem
Laureat II stopnia

Mateusz Król Va

Marcin Myśliborski VIb

mgr Monika Gawin

Monitoring konkursów pozaszkolnych, w których brali udział uczniowie SP5, w roku szkolnym 2012/2013, II semestr.

Lp.

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce w
eliminacjach

Nazwisko ucznia

Opiekun

1

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego ze Słownictwa

Szkoła Podstawowa nr 17 im. Orła Białego w Koszalinie

II

Joanna Banatkiewicz Va Mateusz Król Va

mgr Jolanta Mikołajczak

2

Ogólnopolski Konkurs Historyczny Klio 2012

Centrum Edukacji Historycznej KLIO Wałbrzych

VI w kraju
VI w kraju

Antonina Sajek Va
Marcin Myśliborski VIb

mgr Beata Wachecka Wąwoźniak

3

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2013

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

bardzo dobry wynik
wyróżnienie

Mateusz Król Va

Wiktor Procki Va

mgr Monika Gawin

4

Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny Klio 2013

Centrum Edukacji Historycznej KLIO Wałbrzych

V w kraju
VII w kraju

Antonina Sajek Va
Adam Łagoda VIb

mgr Beata Wachecka Wąwoźniak

5

Ogólnopolski konkurs „Polskie powstania narodowe w XVIII i XIXw”

Centrum Edukacji Szkolnej

IV w kraju

Marcin Myśliborski VIb

mgr Beata Wachecka Wąwoźniak

6

V Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Z ortografią na co dzień”

Centrum Edukacji Humanistycznej Logos

finalista

Mateusz Król Va

mgr Sylwia Lipigórska Reichel

7

XIX edycja Olimpiady Wiedzy Matematyka Plus

Polskie Media Amer. Com S.A. Warszawa

laureat I stopnia
laureat III stopnia

Wiktor Procki Va

Aleksandra Długopolska VIa, Klaudia Diwan VIa, Mateusz Król Va

mgr Monika Gawin

8

Mistrz Logicznego Myślenia

Szkoła Podstawowa nr 18
im. Jana Matejki w Koszalinie

III

Mateusz Król Va

mgr Monika Gawin

Monitoring osiągnięć sportowych uczniów SP5 w roku szkolnym 2012/2013, I semestr.

Lp.

Nazwa konkursu

Miejsce w
eliminacjach

Nazwisko ucznia

Opiekun

1.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt– etap powiatowy zawodów

II

Wiktoria Hajdas VIa, Weronika Lewandowska VIa, Daria Łyszcz VIa, Aleksandra Długopolska VIa, Roksana Sworobowicz VIa, Dagmara Kuberska VIa, Iga Radzikowska VIa, Julia Tarasewicz Va, Roksana Rudzka VIb, Daria Malinowska VIb

mgr Alina Sieniawska

2.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców– etap powiatowy zawodów

I

Igor Czeczotka VIb, Szymon Dąbrowski VIb, Jakub Nowakowski VIb, Adam Kuleszewicz VIb, Piotr Saporowski VIb, Adam Łagoda VIb, Radosław Knaś VIb, Kamil Wasiak Vb, Grzegorz Krawel Vb, Damian Składowski Vb

mgr Cezary Tudruj

3.

Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt
O Puchar Wójta Gminy Świdwin

I

Klaudia Diwan VIa, Aleksandra Długopolska VIa, Wiktoria Hajdas VIa, Dagmara Kuberska VIa, Weronika Lewandowska VIa, Iga Radzikowska VIa, Daria Rokowska VIa, Roksana Sworobowicz VIa

mgr Alina Sieniawska

4.

Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Nowogardu

I

Klaudia Diwan VIa, Aleksandra Długopolska VIa, Wiktoria Hajdas VIa, Dagmara Kuberska VIa, Daria Łyszcz VIa, Weronika Lewandowska VIa, Iga Radzikowska VIa, Daria Rokowska VIa, Roksana Sworobowicz VIa, Weronika Żmuda VIa

mgr Alina Sieniawska

5.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Mini Piłka Ręczna Chłopców
– etap powiatowy zawodów

II

Igor Czeczotka VIb, Tomasz Dobrowolski VIb, Szymon Dąbrowski VIb, Karol Zawiślak VIb, Jakub Nowakowski VIb, Piotr Saporowski VIb, Dominik Faliński VIb

mgr Cezary Tudruj

6.

Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt

II

Oliwia Mielniczuk IVa, Ajla Amurgiewicz IVa, Weronika Merta IVa, Dominika Kucharska IVa, Marta Radzikowska IVa, Julia Kowalczuk IVa, Wiktoria Rybak IVa, Laura Radosz IVa, Ala Janke IVb, Martyna Olczak IVb

mgr Alina Sieniawska

Monitoring osiągnięć sportowych uczniów SP5 w roku szkolnym 2012/2013, II półrocze.

Lp.

Nazwa konkursu

Miejsce w
eliminacjach

Nazwisko ucznia

Opiekun

1

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Mini Piłka Ręczna Dziewcząt
– etap powiatowy zawodów

II

Klaudia Diwan VIa, Aleksandra Długopolska VIa, Wiktoria Hajdas VIa, Weronika Lewandowska VIa, Daria Łyszcz VIa, Iga Radzikowska VIa, Daria Rokowska VIa, Roksana Sworobowicz VIa, Weronika Żmuda VIa

mgr Alina Sieniawska

2

Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt
klas IV

III

Ajla Amurgiewicz IVa, Oliwia Matejko IVa, Dominika Kucharska IVa, Wiktoria Rybak IVa, Weronika Metera IVa, Zofia Żal IVa, Julia Kowalczuk IVa, Marta Radzikowska IVa, Martyna Olczak IVb, Alicja Janke IVb, Urszula Lisowska IVb

mgr Alina Sieniawska

3

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Mini Koszykówka Dziewcząt
– etap powiatowy zawodów

III

Klaudia Diwan VIa, Aleksandra Długopolska VIa, Wiktoria Hajdas VIa, Dagmara Kuberska VIa, Weronika Lewandowska VIa, Daria Łyszcz VIa, Iga Radzikowska VIa, Roksana Sworobowicz VIa, Weronika Żmuda VIa, Karolina Fontańska VIb, Roksana Rudzka VIb, Daria Malinowska VIb

mgr Alina Sieniawska

4

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Sztafeta Szwedzka Dziewcząt – etap powiatowy zawodów

II

Iga Radzikowska VIa, Dagmara Kuberska VIa, Wiktoria Hajdas VIa, Julia Tarasewicz Va

mgr Alina Sieniawska

5

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Czwórbój LA Dziewcząt

II

Wiktoria Hajdas VIa, Iga Radzikowska VIa, Roksana Sworobowicz VIa, Dagmara Kuberska VIa, Weronika Lewandowska VIa, Julia Tarasewicz Va

mgr Alina Sieniawska

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego