OSIĄGNIĘCIA SP 2013/2014 - ZS nr 13 w Koszalinie

Idź do spisu treści

Menu główne:

OSIĄGNIĘCIA SP 2013/2014

SZKOŁA > OSIĄGNIĘCIA

MONITORING KONKURSÓW POZASZKOLNYCH, W KTÓRYCH BRALI UDZIAŁ UCZNIOWIE WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO I EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ ZESPOŁU SZKÓŁ NR 13 W KOSZALINIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5, W ROKU SZKOLNYM 2013/2014
SEMESTR I

Lp

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce w eliminacjach

Imię i nazwisko ucznia

Opiekun

1

Międzyszkolny Konkurs Literacki klasy I – III
 kategoria „Proza” „Czarodziejskie Słowa”

Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

I miejsce

III miejsce

Joanna Łagoda kl. II a

Adam Żekieć kl. III a

D. Grundkowska

G. Śmierzewska

2

Międzyszkolny Konkurs Literacki klasy I – III
 kategoria „Proza” „Czarodziejskie Słowa”

Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

II miejsce

III miejsce

Natalia Szylińska kl. III a

Daria Pociask

G. Śmierzewska

3

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
 „ Zabytki mojego miasta”

Zespół Szkół nr 13 w Koszalinie

I miejsce w kategorii klas II

Kalina Gilewska kl. II a

D. Grundkowska

4

Konkurs Kulinarny
„Mini MasterSzefik”

Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

nagroda

Aleksandra Szkutnik kl. III a

G. Śmierzewska

5

Konkurs plastyczny „Moje Anioły”
EDYCJA V

Klub Osiedlowy „ Na Skarpie” Koszalińskiej Spółdzielni Mieszkaniowej  „ Na Skarpie”
w Koszalinie

II miejsce

wyróżnienie

Kalina Gilewska kl. II a

Joanna Łagoda kl. II a

Karol Adamiak kl. III c

D. Grundkowska



M. Szałajko

6

Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus  Matematyka. Plus
XX Edycja

Olimpiada wiedzy Educational

Laureat z wyróżnieniem

Laureat I stopnia



Laureat II stopnia

Laureat III stopnia


Laureat V stopnia

Michał Dobosz kl. III b

Adam Żekieć kl. III a
Nikola Krzyżanowska kl. III a
Nikodem Pasierbski kl. III a

Kacper Pyda kl. III a

Kamil Stańczyk kl. III c
Patrycja Pusz kl. III a

Hubert Mikołajczyk kl. III a
Julia Mycio kl. III a

A. Sańko

G. Śmierzewska








M. Szałajko

MONITORING KONKURSÓW POZASZKOLNYCH, W KTÓRYCH BRALI UDZIAŁ UCZNIOWIE WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO I EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ ZESPOŁU SZKÓŁ NR 13 W KOSZALINIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 5, W ROKU SZKOLNYM 2013/2014
SEMESTR II

Lp

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce w eliminacjach

Imię i nazwisko ucznia

Opiekun

1

VIII Międzyszkony Konkurs Czytelniczy „W bajkowym świecie”   

Koszalińska Biblioteka Publiczna im. Joachima Lelewela

III miejsce

Michał Wesołowski kl. II b
Kacper Majsiuk kl. II a

p. D. Ilecka
p. D. Grundkowska

2

XI Międzyszkolny Konkurs Fotografii Dziecięcej Koszalin 2013  





Szkoła Podstawowa nr 7
w Koszalinie

Nagroda ufundowana  przez „Gościa Niedzielnego” Oddziału Koszalińsko- Kołobrzeskiego

Nagroda  Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 w Koszalinie

Natalia Przybyła kl. III b




Maja Popiołek kl. III b

p. Alina Sańko

3

Eliminacje rejonowe Małego Konkursu Recytatorskiego

Centrum Kultury w Koszalinie

wyróżnienie

Maja Popiołek kl. III b

p. A. Sańko

4

Stypendiada 2013/2014
Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy  „I Ty bądź czytelny”    

Firma Edukacyjna „Orzeł”
I Oddział w Skierniewicach

wyróżnienie

Michał Dobosz kl. III b

p. A. Sańko

5

Stypendiada 2013/2014
Ogólnopolski Konkurs Ortograficznym  „Ortograf”

Firma Edukacyjna „Orzeł”
I Oddział w Skierniewicach

wyróżnienie

Iga Jankowska kl. III c  

p. M. Szałajko

6

III Międzyszkolny Konkurs Literacki
„Będę bajkopisarzem”   p. D. Grundkowska

I miejsce

II miejsce

Joanna Łagoda kl. II a

Natalia Szylińska  kl. III a

p. G. Śmierzewska

7

Konkurs plastyczny
KARTKA WIELKAOCNA Klub Osiedlowy „ Na Skarpie”

Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Na Skarpie”
w Koszalinie

I miejsce w kategorii
7-9 lat

Klara Frankowska kl. III c
Maja Gawin kl. III c

M. Szałajko

8

X Międzyszkolny Turniej Ekologiczno- Zdrowotny   

Zespół Szkół nr 13
w Koszalinie

I miejsce

Klasa III B

A. Sańko

9

Ogólnopolski Konkurs
Logicznego Myślenia

Centrum Edukacji Szkolnej Ekspert Logicznego Myślenia

11 miejsce

13 miejsce

Michał Dobosz kl. III c

Adam Żekieć kl. III a

A. Sańko

G.Śmierzewska

10

III Międzyszkolny Konkurs Grafiki Komputerowej „ Rysowanie na ekranie”   
Szałajko

Zespół Szkół nr 13
w Koszalinie

II miejsce w kategorii
klas III

wyróżnienie w kategorii klas II

Maja Gawin kl. III c


Natalia Gościńska kl. II b M.

D. Ilecka

11

XIV Regionalny Konkurs Ortograficzny dla klas III  

Szkoła Podstawowa nr 7
w Koszalinie

Wyróżnienie I stopnia

Adam Żekieć kl. III a
Michał Dobosz kl. III b

G.Śmierzewska
A. Sańko

12

Ogólnopolski Konkurs
Zuch   

Centrum Edukacji Szkolnej
w Warszawie

Laureat
XIII miejsce

Michał Dobosz k. III b

A. Sańko

13

Ogólnopolski Konkurs „MARZENIA DZIECI ŚWIATA”  

Zespół szkół nr 13
w Koszalinie  

III miejsce

Anna Kabata kl. II a

Kacper Pyda kl. III a

D.Grundkowska

G. Śmierzewska

14

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Najsympatyczniejszy zając wielkanocny”  

Szkoła Podstawowa nr 17
w Koszalinie

II miejsce

Zuzanna Chmielewska kl. I a
Wiktoria Łuck l. I a

A. Małkowska

15

46 Turniej Recytatorski Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne   

Koszalińska Biblioteka Publiczna w Koszalinie

Nagroda

wyróżnienie

Marika Kijko kl. III a

Maja Popiołek kl. III b

G. Śmierzewska

A. Sańko

16

Międzynarodowy Konkurs „KANGUR MATEMATYCZNY”

 

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu

LAUREAT

Wynik bardzo dobry

Wyróżnienie

Michał Dobosz kl. III b

Adam Żekieć kl. III a

Iga Jankowska kl. III c

A. Sańko

G.Śmierzewska

M. Szałajko

17

Olimpiada Malucha dla uczniów I etapu edukacyjnego szkół Koszalina w roku szkolnym 2013/2014 2013/2014    

Zespół Szkół nr 13
w Koszalinie

Laureat

Adam Żekieć kl. III a

G. Śmierzewska

18

Festiwal Piosenki o Zdrowiu  

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Koszalinie

wyróżnienie

Malwina Ciuła kl. I a
Paweł Czerwiński kl. I a
Julia Osińska kl. I a
Jagoda Słupecka kl. I a
Wiktoria Woźniak kl. I a

A. Małkowska

19

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Piękna nasza Polska cała. Od Bałtyku do Tatr”  

Szkoła Podstawowa nr 13 w Koszalinie

II miejsce

wyróżnienie

Michał Mazur kl. II a

Marika Kijko kl. III a

D.Grundkowska

G.Śmierzewska

20

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczno- Przyrodniczy  M. Szałajko




Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI

Laureat
5. miejsca

Wyróżnienia:

7. miejsce
9. miejsce
10. miejsce

Kamil Stańczak kl. III c
Iga Jankowska kl. III c



Michał Dobosz kl. III b
Dominika Czaban kl. III c
Adam Żekieć kl. III a

M. Szałajko
M. Szałajko



A.Sańko
M. Szałajko
G. Śmierzewska

21

Wzorowy Czytelnik  

Koszalińska Biblioteka Publiczna Filia  nr 12

Anna Kabata kl. II a
Paulina Tucka kl. III b
Oliwia Kobus kl. III b

D.Grundkowska
A. Sańko

22

12 Międzynarodowy Bieg Wenedów  

Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Koszalinie

V miejsce
w kategorii chłopcy 2006

Bartosz Trojak kl. I a

23

Mistrzostwa Koszalina w Pływaniu w kategorii uczniów klas drugich    

Zespół Szkół Sportowych
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

IV miejsce

Ignacy Sajek kl. II b

A. Ciećkowski

24

XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Europa naszym wspólnym domem”  

Szkoła Podstawowa Nr 4
w Koszalinie

wyróżnienie

Marek Pelc kl. I a

A. Małkowska

25

Finał 46 Turnieju Recytatorskiego” Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne”   

Koszalińska Biblioteka  Publiczna

wyróżnienie

Marika Kijko kl. III a

G. Śmierzewska

26

Wojewódzki Festiwal
Piosenki Dziecięcej  

Centrum Kultury 105

wyróżnienie

Marika Kijko kl. III a
Daria Pociask kl. III a

27

Ogólnopolski Dziecięco- Młodzieżowy Festiwal Piosenki „O BURSZTYNOWA NUTKĘ”

Trzebiatowski Ośrodek Kultury

Laureat
II miejsca

Marika Kijko kl. III a
Daria Pociask kl. III a

28

Zmagania sportowe w ramach II edycji Programu „ Bezpieczne Życie”     

Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Koszalinie

II miejsce

Uczniowie kl. I a i I b

B.Małkowska

H. Zoń - Rybicka

29

V Turniej Przedszkolaka

Zespół Szkół nr 13 w Koszalinie

III miejsce

Uczniowie kl. 0 b

M. Kot

MONITORING KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH SP5 W ROKU SZKOLNYM 2013/2014 SP5
SZKOŁA PODSTAWOWA

Lp.

Nazwa konkursu

Miejsce w eliminacjach

Nazwisko uczestnika / klasa

Opiekun

1

Konkurs Języka Polskiego

Laureat

Finalistka

Mateusz Król VIa

Antonina Sajek VIa

mgr Sylwia Lipigórska Reichel

2

Konkurs Matematyczny

Finalista

Mateusz Król VIa

mgr Monika Gawin

MONITORING KONKURSÓW POZASZKOLNYCH, W KTÓRYCH BRALI UDZIAŁ UCZNIOWIE SP5, W ROKU SZKOLNYM 2013/2014,
I SEMESTR

Lp.

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce w eliminacjach

Nazwisko ucznia

Opiekun

1

IX edycja wystawy prac plastycznych uczniów koszalińskich placówek oświatowych
„Nauczyciel i jego uczniowie”

Koszaliński Klub Nauczycieli Plastyków
SP 6 im. Narodowego Święta Niepodległości w Koszalinie

Udział w wystawie

Wiktoria Budzyńska VIa

mgr Beata Wachecka Wąwoźniak

2

XIX Koszaliński Konkurs Poezji
i Piosenki Lwowskiej

Towarzystwo Miłośników Lwowa I Kresów Południowo–Wschodnich,
Centrum Kultury 105 w Koszalinie

I
II

Wojciech Kruk VIa
Antonina Sajek VIa

mgr Sylwia Lipigórska Reichel

3

XX edycja Olimpiady Wiedzy Matematyka Plus

Centrum Edukacji Szkolnej

laureat z wyróżnieniem

laureat II stopnia


laureat V stopnia

Wiktor Procki Va

Julia Kowalczuk Va,

Mateusz Król Va,

Mateusz Danilewicz Va,
Gabriel Świetlik Va

mgr Monika Gawin

4

Ogólnopolski Konkurs Historyczny Klio 2013
Polskie Symbole Narodowe

Centrum Edukacji Historycznej KLIO Wałbrzych

dyplom laureata, I miejsce w województwie
dyplom laureata

dyplom laureata
kategoria plastyczna

Antonina Sajek VIa

Mateusz Król VIa,

Julia Kowalczuk Va

Wiktoria Budzyńska VIa

mgr Beata Wachecka Wąwoźniak

MONITORING KONKURSÓW POZASZKOLNYCH, W KTÓRYCH BRALI UDZIAŁ UCZNIOWIE SP5, W ROKU SZKOLNYM 2013/2014
II SEMESTR


Lp.

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce w eliminacjach

Nazwisko ucznia

Opiekun

1

Mały Konkurs Recytatorski – eliminacje rejonowe   

Centrum Kultury 105 w Koszalinie

wyróżnienie

Wojciech Kruk VIa

mgr Sylwia Lipigórska Reichel

2

Międzynarodowy Konkurs Kangur matematyczny   

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych
Association Kangourou Sans Frontieres

wyróżnienie
bardzo dobry wynik

Mateusz Król VIa
Gabriel Świetlik Va

mgr Monika Gawin

3

Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny Klio 2014

Centrum Edukacji Historycznej KLIO Wałbrzych

dyplom laureata, I miejsce w województwie
dyplom laureata

dyplom laureata
kategoria plastyczna

Antonina Sajek VIa


Mikkey Tyson Va


Wiktoria Budzyńska VIa

mgr Beata Wachecka Wąwoźniak

4

Konkurs matematyczno - informatyczny   

Gimnazjum nr 11
im. Lotników Polskich w Koszalinie

II

Mateusz Król VIa,
Piotr Wilkin VIa,
Waldemar Szyliński VIa, Wiktor Procki VIa

mgr Monika Gawin

5

46 Turniej Recytatorski Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne – eliminacje miejskie

Koszalińska Biblioteka Publiczna

nagroda

Maja Kijko IVa

mgr Anna Ptak

6

46 Turniej Recytatorski Ptaki, Ptaszki i Ptaszęta Polne – finał   

Koszalińska Biblioteka Publiczna

nagroda

Maja Kijko IVa

mgr Anna Ptak

7

Nagroda Prezydenta Miasta Koszalina  


Nagroda II stopnia

Mateusz Król VIa


MONITORING OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH UCZNIÓW SP5 W ROKU SZKOLNYM 2013/2014, I SEMESTR

Lp.

Nazwa konkursu

Miejsce w eliminacjach

Nazwisko ucznia

Opiekun

1

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt– etap powiatowy zawodów  

II

Ajla Amrugiewicz Va, Weronika Metera Va, Wiktoria Rybak Va, Kinga Żmuda VIa, Wiktoria Budzyńska VIa, Julia Tarasewicz VIa, Urszula Lisowska Vb, Natalia Deja Vb, Martyna Olczak Vb, Alicja Janke Vb, Emilia Kowalska VIb

mgr Alina Sieniawska


2

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Mini Siatkówka Dziewcząt
– etap powiatowy zawodów


II

Zuzanna Dudczak VIa, Joanna Banatkiewicz VIa, Wiktoria Budzyńska VIa, Nikola Kistowska VIa, Julia Tarasewicz VIa, Antonina Sajek VIa, Alicja Sulima VIa, Kinga Żmuda VIa, Emilia Kowalska VIb

mgr Alina Sieniawska

3

Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt
w Mielnie II Vb.

II

Ajla Amrugiewicz Va, Weronika Metera Va, Wiktoria Rybak Va, Laura Radosz Va, Oliwia Matejko Va, Alicja Janke Vb, Martyna Olczak Vb, Urszula Lisowska

mgr Alina Sieniawska


MONITORING OSIĄGNIĘĆ SPORTOWYCH UCZNIÓW SP5 W ROKU SZKOLNYM 2013/2014 – II SEMESTR

Lp.

Nazwa konkursu

Miejsce w eliminacjach

Nazwisko ucznia

Opiekun

1

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mini Piłka Ręczna Dziewcząt– etap powiatowy zawodów  

IV

Ajla Amrugiewicz Va, Julia Kowalczuk Va, Oliwia Matejko Va, Wiktoria Rybak Va, Laura Radosz Va, Martyna Olczak Vb, Alicja Janke Vb

mgr Alina Sieniawska


2

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mini Koszykówka Dziewcząt– etap powiatowy zawodów

IV

Ajla Amrugiewicz Va, Oliwia Matejko Va, Weronika Metera Va, Martyna Olczak Vb, Wiktoria Ziarkiewicz IVb, Wiktoria Budzyńska VIa, Kinga Żmuda VIa, Zuzanna Dudczak VIa, Alicja Sulima VIa, Joanna Banatkiewicz VIa, Julia Tarasewicz VIa

mgr Alina Sieniawska

3

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt– etap powiatowy zawodów   

I

Julia Tarasewicz VIa

mgr Alina Sieniawska

4

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Indywidualne  Biegi Przełajowe Chłopców– etap powiatowy zawodów

III

Gabriel Teska VIa

mgr Cezary Tudruj

5

Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt
w Mielnie UKS Opty  

III

Ajla Amrugiewicz Va, Weronika Metera Va, Oliwia Matejko Va, Julia Kowalczuk Va, Alicja Janke Vb, Martyna Olczak Vb, Urszula Lisowska Vb, Aleksandra Alpop IVa, Weronika Mielke IVa, Martyna Szczepańska IVa

mgr Alina Sieniawska

6

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Sztafeta Szwedzka Dziewcząt– etap powiatowy zawodów  

II

Agnieszka Dywelska VIa, Julia Tarasewicz VIa, Kinga Żmuda VIa, Katarzyna Winecka VIb

mgr Alina Sieniawska

7

12 Międzynarodowy Bieg Wenedów  

I
kategoria dziewczęta 2001

Julia Tarasewicz VIa

mgr Alina Sieniawska

8

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Sztafeta Szwedzka Dziewcząt– etap powiatowy zawodów  

II

Agnieszka Dywelska VIa, Julia Tarasewicz VIa, Kinga Żmuda VIa, Katarzyna Winecka VIb

mgr Alina Sieniawska

9

Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Mielno Cup 2014  

IX

Ajla Amrugiewicz Va, Weronika Metera Va, Oliwia Matejko Va, Julia Kowalczuk Va, Alicja Janke Vb, Martyna Olczak Vb, Weronika Mielke IVa, Martyna SzczepańskaIVa, Adrianna Stryjewska IVa, Wiktoria Ziarkiewicz IVb

mgr Alina Sieniawska

10

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
III – Bój LA Dziewcząt– etap powiatowy zawodów  

I
III

Martyna Olczak Vb
Ajla Amrugiewicz Va

mgr Alina Sieniawska

11

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
III – Bój LA Dziewcząt, rzut piłeczką palantową– finał wojewódzki zawodów  

I
II

Martyna Olczak Vb
Ajla Amrugiewicz Va

mgr Alina Sieniawska

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego